Opět u léta

Vím, vím, vím, tam je ještě sníh venku (alespoň tam je v Chicagu) a já skočím dopředu k letním šatům. Co je se mnou špatně? Nemůžu žít v teď? Zůstaňte v tuto chvíli?

No, ne, ne, když počasí v následujícím počasí tak špatně saje. Obecně i já, stejně jako budoucnost do minulosti, ale vintage šití mi dává to nejlepší z obou světů. Mohu prohrábnout v takzvaném prachu historie pro estetickou flotsam, jako jsou šicí vzorce, a pak je nosit před počítačem. Nedokážu si představit, že tvůrci tohoto vzoru, například se někdy dotkli počítače. Možná, že ani neviděli punčovou kartu! A přesto jediný způsob, jak mohu opravdu najít svou práci, je nyní přes jeden. To vám dává doufat, že se předpokládá, že všechny druhy jiných věcí se předpokládá být pomíjení. Možná, že naše práce bude žít způsobem, jakým jsme nikdy neuskutečnili ani nepředstavovali?

Miluji hnědou verzi zde – Miluju hnědou na léto, zejména hnědá a žlutá – ačkoli hraniční tisk je opravdu roztomilý. I když je ideální teď, se sněhem a zimou a chladu a musím čekat ještě jednou týdně pro letní světlo, asi bych asi něco, co sliboval léto!

Jak vidíte z obrázku, je to B32. Klikněte na obrázek a navštivte aukci eBay … Myslím, že je to asi 12 dolarů ideální.

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Šaty denní průvodce pro učení se šít: část Onfebary 5, 2008
Takže co? 10. prosince 2008With 143 komentářů
Dvoubarevný, vždy dva tónoctober 12, 2007

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts