Trička ovlivněná prominentní televizní show Complete Stranger Things

15 Kompletní košile Stranger Things to Love
Přichází čas, kdy nám každých několik let, kdy nám televize poskytuje legendární show. To jsou Game of Thrones pro fantasy žánr, kabel pro policista, domov karet pro politická dramata, abychom jmenovali alespoň některé.
Čím dále se dostaneme z éry před internetem, 80. i 90. let, abychom byli mnohem přesnější-mnohem nostalgičtější dostávám o jejich popkultuře. Mnoho z vás, kteří vyrostli s ET, Brat Pack, Madonna, Stephen King Film Adaptations nebo 8-bit videohry tímto způsobem. Je zřejmé, že 80. léta, se vší jejich rohovkou, jsou nejvíce odkazovaní, spoofed i parodované ze všech období. Hollywood nám opět poskytl produkt, který zcela mísí nesčetné množství popových ikon a znaky z tohoto období. Mluvím o úplných cizích věcech, stejně jako jsem si jistý, že už počítáte dny až do druhé sezóny.
Přehlídka má to nejlepší obsazení vůbec. Děti jsou skutečné, mají nespornou chemii a jsou podobné filmům pro mladé 80. let. Existuje také Winona Ryder, která poskytuje úžasné představení, ikona 80. let i 90. let.
Jemné, přesto nepopiratelné odkazy na Goonies, ET, Steven Spielberg Motion Pictures a 80. televizní pořady jsou tam všechny. Příběh je originální, ale má k němu mnoho známých. Je to výlet dolů paměťovým pruhem, jako je dopis na klasiku 80., jak to někdo řekl.
Stejně tak chceme ukázat naši jako pro to s krátkým a úžasným seznamem našich preferovaných 15 kompletních košil Stranger Things, které vidíme kdekoli, stejně jako kdekoli.

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts