Bold Colors + Classic Style

Silk Blose: Milly | Plisovaná sukně MIDI: Tibi | Korálkový kožený pás: Aspiga | Klasická čerpadla: Saint Laurent (starý, podobný zde a zde) | Náušnice: Jenny Bird (vyprodáno, podobné zde) | Kabelka: Dolce & Gabbana

< >

Pokud si přečtete příspěvek minulého týdne na Pink + Red, pak víte, že jasné barevné komba jsou nyní v ohni ideální. Ale na hubenou minutu si nemyslete, že tato barva pekla nebude hořet jasně wayyyy minulé léto.

Zvykněte si na odvážné odstíny, přátelé, protože je uvidíte všude po celé podzimní a zimní sezóně. * Dávat skutečný rychlý výkřik na šampiona roku v těžké váze, Pink, za udržení jeho vlády Tři sezóny silné (a počítání!)* Až donedávna jsem nebyl nikdy podstatným růžovým fanouškem, ale teď nemůžu dost. (PSA: Brzy to nikam nevede.) Mockneck Silk Blese, kterou dnes mám na sobě, je jedním z mých absolutně oblíbených nových Nordstromových nálezů a miluji jemné nafouknuté a kravatu zpět (také se podívejte na překvapivé výřezy na manžeta!).

Tato plisovaná sukně MIDI je nejlepším odstínem tmavě oranžové, která vás po celou dobu přenáší skrz podzim, řezaná v klasické siluetě, která vás může doslova vzít kdekoli. Tento odstín bude také vypadat ohromující s neutrály a lze jej snadno spárovat s bílým knoflíkem dolů, pokud chcete přijmout mnohem jemnější přístup.

Abych uzemnil jasné barvy, spároval jsem se se základními make -up a černé doplňky. Ale jak vidíte, příslušenství stále sbalí vlastní úder. Zbožňuji tuto černou D&G sicilskou tašku s ozdobenou správou, která přidává jen dost vzrušení, ale nezabrání tomu, aby byl neuvěřitelně nositelný. Jak víte, na chvíli jsem měl tašku v nahém a pro mě není mnohem krásnější, nadčasová silueta na planetě.

Také na frontě doplňků jsem nedávno narazil na tento ohromující korálkový pás v Nordstromu a jsem plně. Uhbsessed. Je to pravděpodobně skutečná hvězda show, protože vícebarevný korálkový korálkování skutečně spojuje růžovou a oranžovou oblečení a bez námahy spojuje plné vzhled (což je skutečná umělecká forma…). Musím dát hlavní výkřik oddělení Nordstromova příslušenství pro nečekané zabijácké nálezy, což pro mě bylo v poslední době trendem. Vím, že jsem na to již dříve poukázal, ale také jsem objevil jejich sluneční brýle značky BP, které hromadí v houfech, protože jsou to obecně 12 $ verze každé značky Surpion Glass, na kterou toužím po ideálu.

Silk Blose: Milly | Plisovaná sukně MIDI: Tibi | Korálkový kožený pás: Aspiga | Klasická čerpadla: Saint Laurent (starý, podobný zde a zde) | Náušnice: Jenny Bird (vyprodáno, podobné zde) | Kabelka: Dolce & Gabbana

< >

Děkujeme Nordstromu za partnerství v tomto příspěvku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Comfort GownComfort Gown

pro deštivý pátek, komfortní šaty. Prohlédl jsem si tohoto věku zpět pro skupinu Sewretro na Yahoo, stejně jako právě si pamatoval, že skenování dnes existovalo. Miluju to tak, i když