Svatý Batwing

To je od nebes do Betsy vinobraní, který má spoustu opravdu, opravdu, okouzlující a poměrně vzácné vzory za ceny, které odpovídají.

Tenhle mě zachytil oko, i když si nejsem jistý, že bych se dostal a udělal to. Dobře, jsem si jistý, že bych to dostal na ideální okolnosti, a asi bych to udělal, dal okamžik (nebo pět hodin nebo tak) slabosti, ale nejsem si jistý, že ho nosím. Podívejte se, jak ženy na obrázcích mají své zbraně akimbo, aby ukázaly rukávost šaty? Cítil bych se nucen, aby mohl stát, že po celou dobu, kdy jsem měl na sobě, a to by bylo těžké dělat všechny věci, které obvykle dělám za den, jako typ a řídit a přečíst a přejděte na další píseň na mém iPodu . Myslím, že mě vidím s pažemi tak, že by také všichni kolem mě oživili, že jsem se chystal vytratit s jejich plná jména jako předehra s nadhazováním.

Také, zjistit, jak jsou tváře na obrázcích vytočeny až na “Manic veselost” a jak prostě prostě děsivé, který je kombinován s tímto tělem držení těla? Moje tvář je normálně na stejném prostředí, takže bych tak taky vypadal – jako bych se chystal říct, že musíte předložit našim novým cizincům Overlords a já jsem udělal svůj oblíbený čokoládový pudink pro dezert, a ne to Swell?

Pokud si přejete šaty, které vás podíváte, budete mít v každém konkrétním okamžiku doručit diatribe a / nebo zprávu z pozoruhodných bytostí, klikněte na obrázek a zakoupíte vzor.

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

JAK: Udělejte tři panelové sukně mají pocketsfebary 18, 2007
Myslel jsem, že musíte zjistit 20, 2007
Rant: Vidím Londýn, vidím FranceOctober 28, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Opět u létaOpět u léta

Vím, vím, vím, tam je ještě sníh venku (alespoň tam je v Chicagu) a já skočím dopředu k letním šatům. Co je se mnou špatně? Nemůžu žít v teď? Zůstaňte