Kamuflážní trička a kamuflážní zmrzlina

Je zábavné, jak pokaždé, když se vzorová trendy na mnohem více než rok rozšiřuje, její použitelnost se rozšiřuje. Dnes jsem narazil na některé zvláštní zprávy, které nevím, jak kategorizovat: „Módní sladkosti se chystaly stát, protože nyní máme 3D tištěné bonbóny“ nebo „Yey! Moje preferovaná poušť se setkala s mým preferovaným tiskem a rozhodli se mít děti “.
V případě, že vás zajímá, o čem mluvím, Baskin Robbins představil svět první třídě kamuflážní zmrzliny. Jak to chutná? Stejně jako čokoláda, slaný karamel, zmrzliny ochucené dortem a velká kopečka dopeness. Mňam!
Abych oslavil zprávy a vyrovnal se s myšlenkou, že mezi mnou a že zmrzlina je několik tisíc kilometrů, vzal jsem z ledničky zmrzlinu a vypadal po celém internetu pro maskovací trička z některých z nich Větší značka streetwear.
Kamuflážní trička a maskovací zmrzlina

adidas
Vans
Diamond Supply Co.
Stussy
Koupací lidoop
Kamuflážní zmrzlina a nezapomeňme na zmrzlinu, která mě tak nadchla. Pokud máte muži to štěstí, že žijete poblíž Baskin Robbins, jděte, koupte si jeden a řekněte mi, že je to hrozné, abych se cítil lépe. Dík!

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts