EASLE, nejnovější platforma pro najímání na volné noze pro kreativy

Easle rostoucí platforma na volné noze pro kreativy
Zde se na blogu naše články snaží zaměřit na nezávislé umělce a na metody propagace jejich vysoce kvalitní práce. To je od té doby, co je svět plný kvalifikovaných lidí, jejichž dar ještě nebyl nalezen. Naše platforma je naznačena, že pomáhá a také je vytáhne z jejich anonymity. Možná to není moc ve velkém plánu věcí, ale slibujeme, že zůstaneme konzistentní.
Toto úsilí je výrazně mnohem silnější s mnohem viditelnějšími dopady, když se provádí rostoucí počet míst věnovaných prodeji jejich práce.
V založení digitálního světa se Easle prosazuje jako taková platforma. Díky tomu je práce kvalifikovaných lidí snadno přístupná světu. Jedná se o možnost nejen pro kreativy využívající jejich produkty i služby, ale také pro služby, které vyžadují uvedené produkty i pro služby. Posledně jmenované také zjistí, že je obtížné brodit se hlukem a nepořádkem internetu, dostat se k tomu, co opravdu hledají. Easle se přemostí tuto mezeru.
Prozatím je to malé, jakkoli velmi efektivní. Mezi důvěryhodné klienty patří Netflix, Penguin Books, Young Turks, Debenhams nebo Ogilvy. K pronájmu jsou nabízeny ilustrátoři plakátů, nástěnných maleb, kresby a také mnohem více. Každý umělec je ručně vybraný pro svůj styl a vysokou kvalitu práce. Brzy animátoři, filmaři, fotografové, skladatelé a mnohem více budou moci objevit svou polohu v začínající komunitě Easle.
Jako umělec se musíte přihlásit se svým portfoliem v nákupu. Po schválení se platforma postará o expozici. Poté můžete rychle projít svou práci s klienty. Navíc můžete komunikovat s ostatními umělci, které se můžete podělit a objevit ze zkušeností druhého.
Pokud jste kvalifikovaný nezávislý pracovník, skočte na vůz a využijte veškerou péči a zájem, které rostoucí komunita nabízí: rychlé komentáře od klientů, ruční podpora týmu Easle, menší dav na bojovat proti.
Pokud jste firma, všichni ilustrátoři jsou nyní nejlepší. Jsou velmi pečlivě vybrané a ověřeny, aby poskytovaly vysokou kvalitu i profesionalitu. Brzy budou mít společnosti také oddanou sekci.
Pokud jakýkoli typ z vás pracoval nebo jste součástí platformy Easle, řekněte nám přesně, jak vám to pomohlo, stejně jako pokud je to něco přitažlivého, aby se na něj očima. Jsme o tom docela nadšeni, stejně jako bychom chtěli nějakou zpětnou vazbu.

Olympus Digital Cam

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Opět u létaOpět u léta

Vím, vím, vím, tam je ještě sníh venku (alespoň tam je v Chicagu) a já skočím dopředu k letním šatům. Co je se mnou špatně? Nemůžu žít v teď? Zůstaňte