Jak vydělat peníze na redbubble

tisk na vyžádání, je mezi kupujícími stále populárnější. Naučte se, jak vydělat peníze na Redbubble.
Jsme přeplněni hromadnými produkty a máme tendenci chodit na jedinečné věci. Pocit jedinečného je k nezaplacení, že?
Co je to Redbubble a jak to funguje?

RedBubble je místo POD, kde všichni druhy řemeslníků mohou nahrát své umělecké dílo a prodat je velké veřejnosti. To přichází na různé produkty, jako jsou trička, nálepky, tašky, notebooky, nástěnné umění … umělci dostávají zisk, který mohou na jejich stránku nastavit pro každý produkt -20%. Zbytek směřuje k výrobě produktu a placení redbubble řezu. RedBubble spravuje dopravu a transakce. Jediné, co musíte udělat, je udělat to nejlepší ze svého řemesla. Je to super zábavné a všechno se děje na platformě zdarma! Umělci si ponechá všechna práva na své obrázky, abyste mohli svou práci zveřejnit kdekoli jinde.
Další dobrou zprávou je, že stále můžete vydělat peníze na Redbubble, i když nejste designérem. K tomu dochází odkazem na zákazníky na trh a do 45 dnů vydělat 10% provizi, za to. Jak to zasáhl? Zaregistrujte se do jejich affiliate programu prostřednictvím Shareasale
Jak si vytvořit svůj účet a začít prodávat na Redbubble:
Zaregistrujte se na hlavní stránce. Můžete použít své skutečné jméno nebo jiné uživatelské jméno, které se vám líbí. Naplňte svůj profil co nejvíce informací. Můžete přidat bio, avatar nebo krycí obrázek. Je zde mnoho věcí, které je třeba přizpůsobit.
Poté budete muset jen nahrát své návrhy. Poté vyberte produkty, které mají být vytištěny, nastavte cenu, procento, které chcete, a publikujte své umění. Užijte si a získejte plodný!

Připojte se ke skupinám a výzvám:

To je skvělý způsob, jak komunikovat a najít stejně smýšlející řemeslníky. Více vám pomůže zlepšit vaši práci. Pomocí vyhledávacího pole najdete všechny druhy skupin- od fotografií po zájemce pouze obvykle, skupiny mají výzvy, kde členové mohou vstoupit do své nejlepší práce. Výzva odpovídá určitému tématu nebo konceptu. jako jsme tu měli například. Nebo tato výzva k designu květin. Vítězové jsou uvedeni na přední straně této skupiny, takže získávají expozici. Můžete vyhrát, takže se nebojte o výzvy. Vyjádřete se a posílejte svou známost!
Jak vydělat peníze na Redbubble? Kolik vydělávám?
Nejprve musíte vzít v úvahu, že RedBubble se stává stále ambicióznější platformou s více než 600 000 uživateli. Nezapomeňte, že kdokoli může zveřejňovat zveřejnění zdarma! Takže nahrávání vaší práce nestačí. Na své osobní značce budete muset trochu pracovat. Propagace vaší práce v sociálních sítích nebo vytvoření vlastního webu je vždy jasný nápad. Pravda je, že budete muset investovat mimo Redbubble. Takže buďte sociální!
Neomezeno také nerealistická očekávání. Nikdo nemá základní recept, který funguje pro každého z nás. Nikdo vám neřekne, co přesně prodat. Moje rada je experimentovat co nejvíce. prokaž se!
Dalším pravidlem, jak vydělat peníze na Redbubble, je, že čím více nahrajete, šance na prodej se zvýší. Že jo?
Dále určete svá klíčová slova moudře. Budete snadno informováni o zájmech lidí. Klíčová slova jsou výkonným nástrojem při kontrole nejnovějších trendů mezi nakupujícími. Pokud tedy upravujete své materiály v závislosti na „co prodává“, povede to k většímu zapojení.
Není tedy pochyb o tom, že můžete vydělat více než uspokojivé zisky. Zvláště pokud zesílíte svou práci s určitým marketingovým úsilím.

Dobrou část je, že svou produkci můžete importovat na jiných webových stránkách na vyžádání, jako je Teepublic, tabulka nebo design od lidí
Co myslíš? Povězte nám o svých zkušenostech s webovými stránkami POD.

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

InspiraceInspirace

viděl minulý týden na blogu v koletě: Tón-on-tón toho je opravdu nádherný. . Midsection, jakož i lem v taffeta nebo dokonce organza. Zatímco jsem v Blogu Colette, rád bych ukázal