Tank Girl souvisí s Gorillaz

Tank Girl je dobře známá britská komiksová série vytvořená Jamie Hawlett a Alan Martin. Původní kresba byla Jamie Hawlett, Afterwords, kterou vyrobili Rufus Dayglo, Ashley Wood a Mike McMahon.
Tank Girthe Cute Thing About Tank Girl je, že jeho první tvůrce, Hawlett je vždy designérem postav Gorillaz.
Gorillazthe název postavy je velmi snadné, proč je dán. Dívka řídí tank a také v ní žije.
Tank Girl Tshirtthe zájem o tank dívku byl tak velký, že i designéři triček ji museli zahrnout do svých sbírek a klipart. V Británii je v košili s tvorbou S-Shirt, která se týká tankové dívky, celý proud. Trička jsou vhodná s hubenými džíny, koženými bundy a velkými botami, stejně jako skutečný punker.
Tank Girl TshirtTank Girl je něco superhrdiny, někoho Wonder Woman, ale s malými rozdíly. Je neslušná, je propast, ale také tak okouzlující!
Tank-girl špatný vítr Risingshe je známo, že má jinou sexuální orientaci, než si lidé používají, aby si mysleli, že je normální. Nelegální zneužívání látek ji také liší od ostatních, takže dostane hodně reakce. Komiks se soustředí na dobrodružství se svým mutantním přítelem Booga, Wich je nějaký druh Kangoroo v kombinaci s lidskými geny.
Tank Girl a Boogathe Design je ovlivněn punkovým vizuálním uměním. Taglines v této komické sérii jsou dezorganizované, anarchické, absurdní a psychedelické. Použitá metoda je skutečně velmi základní a zahrnuje koláž, techniku ​​omezení, proud vědomí a metafikci. Zájem o konvenční spiknutí je velmi malý.
Tank Girl ScreenBeing pocházel v polovině 90. let, komiksová dívka je dnes v Británii v Británii, ale ve zbytku Evropy Aswell se stala velmi populární. Slovo se šíří, že se to stalo docela dobře známým i v USA.
Tank Girl in Actiontank Girl představovala podstatné úspěchy. Když to řekneme, máme na mysli přesně film, který se komisí po komiksu, v roce 1995. Mezi hlavní roli patřila jména jako Iggy Pop (jako tvář krysa) a Naomi Watts (jako Jet Girl).
Tank Girl Motion Picture Poster 1995
0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Skrt senoSkrt seno

: Trina Turk | Boty: Cole Haan | Košile: C/O Brooks Brothers (podobné zde a zde) | Bunda: Michael Kors | Sluneční brýle: Nina Ricci (podobná zde, tady a tady)