Nahá neděle Odyssey

narozen v Londýně, nahá neděle je streetwear etiketa, která usiluje o originalitu a umělecké vyjádření nekonvenčního. Citování hudby, umění a podzemní kultury jako zdroje inspirace, tato spíše nová značka vám přináší tmavé podtóny a dynamické barvy v jednom tričku. Představen jako sága dobrodružství, jako a bohatství, linka se nazývá “Odyssey [remixované]”, představovat šest příběhů. Nahá neděle Odyssey!
Cula della pelle.

Prémiové vysoce kvalitní materiály jsou využívány k přidání tolik jako umělecké interpretaci každého myšlenky. Pro každou tričku tee byl příběh založen v nákupu, aby vytvořil silné kasino na internetovém pojetí, který je činí mnohem více než jen úžasné oblečení. Pro “zvuky Brixtonu” byl přidán dotek prominentní kultury, které vám připomíná David Bowie, bezpochyby.
100% bílých českých bavlněných trička je nakupovat na nahé neděle zde a můžete také najít značku na Facebooku a Twitteru.
Nahá neděle Odyssey!
Femme fatalelondon Mash upadam circuszp8497586RQ
ZP8497586RQ.

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Biker ShirtsBiker Shirts

Ahoj všichni skálu tam venku! Roar i tobě! Jak to jde? Víme, že máte rádi trička, zejména jste unaveni ze své staré a zaprášené kožené bundy! Crown Moto Tshirtt Shirts