Nyní je k dispozici: March obrovský svazek z inovativního trhu

Měsíční svazek grafických zdrojů je nyní nabízen!
Zdaleka nejkonzistentnějším zdrojem vysoce kvalitního grafického materiálu pro ilustrátory, fotografy, webové vývojáře, tiskové společnosti a širokou škálu tvůrců internetových materiálů se inovativní trh každý rok zvyšuje mnohem lepší. Rok 2017 nebude výjimkou. Podobně od té doby, co plánují představit (a) novou klasifikaci (IES) do již bohatého portfolia, z průzkumu, který jsem na jejich stránkách objevil před několika týdny.
Rovněž velmi navrhuji, abyste si prohlédli jejich blog, a to jak pro informativní, tak i zábavné články o životech, tak i soužení grafického návrháře, protože se skládá jako skutečný průvodce, jak přesně v této práci mnohem lépe.
Vrátíme -li se zpět k našim zprávám, pochodní balíček je nabitý 79 produkty. Přicházejí se základním povolením a budou nabízeny pouze za jeden týden a na místě je vždy na místě s přesným časem.
Bundle zahrnuje:
Květinová grafika
Písma skriptu
Ploché ikony
Abstraktní textury na pozadí
Ovoce a zeleninové pozadí
Dřevo a také kamenné pozadí
Tvůrci portrétu
Makety sady
Bezproblémové vzory
Akce Photoshopu
Holčičí, květinové i jarní ilustrace
Šablony svatebních pozvánek
Předvolby Lightroom

Při malém nákladném štítku 39 $ vám balíček ušetří více než 97%. Kromě toho, pokud požadujete motivaci, sdílejte zprávy o prodeji na Pinterestu, Twitteru nebo na Facebooku, stejně jako odemknete tři samostatné zdroje, které si můžete stáhnout zdarma: Ilustrace Cactus, vývojáře loga mladých lidí a také zlatý abstrakt Pozadí.

Když už mluvíme o úplně bezplatné grafice, každý týden se nabízí nová sada 6 zdrojů ke stažení zdarma. Mnoho z nich zejména se nikdy nevrátí jako takové, z tohoto důvodu je vždy skvělý koncept, který je zachrání, zatímco jsou připraveni na chytání. Kromě toho byste se neměli zajímat o kvalitu. Protože jsou všechny součástí portfolia návrhářů, které jsou nabízeny za rutinní ceny. Právě zde jsou ty, které jsou aktuálně nabízeny:

V důsledku toho se domnívám, že inovativní trh je po celou dobu důkazem toho, že web i digitální věk je fantastický čas být grafickým designérem. Potěšte to!

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts