Střesová kolekce T-Shirt pronásledovaných tričků VI od Seventh.ink

New Halloween T-Shirt Collection od sedmého inkoustu.
Sedmý inkoust. je značka One Man Indie Clothing/Art, kterou provozuje umělec Matthew Johnson. Pokud jste v grafickém designu, ilustraci a rádi dávejte to všechno na své oblečení, musíte už být s jeho prací obeznámeni. Pokud ne, dovolte mi, abych vás vytáhl z vaší jeskyně a ukázal vám jedno z mnoha videí představujících práci sedmého inkoustu, níže:

Jo, to je úroveň odhodlání, talentu a profesionality, o které mluvíme. Proto k vám přicházím s několika velkými zprávami, o novém startu na podzim, podepsaný Matthew Johnson, právě včas na nadcházející Halloween.
Strašidelná kolekce VI kapky 8. října o půlnoci a měli byste se o tom opravdu psychicky, protože obsahuje položky s omezenou edicí a prvních 50 objednávek obdrží bezplatnou tašku HCVI šňůry!

Celkově existuje pět návrhů s sortimentem produktů pro každý od košil po výtisky po nálepky a další. Některé položky září ve tmě a existují dokonce i některé nové typy produktů, jako jsou výtisky s reflexními prvky fólie.

K dispozici bude také k dispozici pouze 10 sad prémiových boxů a každá z nich přichází s následujícím:
Rytá černá dřevěná krabice
Vyšívaná oprava 3 × 5
Die Cut dýňová samolepka
Kiss Cut List of Bats samolepky (8 nálepky)
Tisk dýňové obrazovky 9 × 12
Všechny čtyři košile ze sbírky.

Neříkej mi, že to není skvělá sbírka! To je to, pro co byly vytvořeny blogy s tričkem-propagovat tento druh talentu a kvality umění i oblečení. prostě úžasné!

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts