Partneři v kriminalitu

Sukně: Banánská republika | Halenka: Kate rýč (podobně zde, tady, tady a mnoho dalších níže) Bunda: Banánská republika Boty: SJP Collection | Sledujte: Marc Jacobs (podobný ZDE, ZDE, ZDE, ZDE) | Náhrdelník: Jane Basch (podobné zde) Náramek: kate rýč (také zde) díky mé vynikajícímu nejlepšímu příteli Polish: Essie (A-List)

Zapněte svůj JavaScript a zobrazíte obsah

[TheFeedproducts styl = ‘čtyři’]

Je to trochu klidnější než normální na blogu tady v minulém týdnu, protože spousta vzrušujících věcí vaření, včetně některých velkých změn provedených na zadní straně mého místa. Vzhledem k tomu, že mnoho změn, které včera včera včera nebyly viditelné, budete pravděpodobně nevšimnout hodně z rozdílu. Nicméně, pokud si všimnete cokoliv jednání, který je vhodný, zcela zastřelte e-mail na adresu mary@memorandum.com. Budu dělat za minulého týdne netypicky řídkého vysílání se spoustou mnohem více nových článků během zbytku tohoto týdne a prázdnin, takže zůstaňte naladěn! A jako vždy, pokud hledáte nějaké nápady na dovolené, podívejte se na stránku s mým obchodem, která je pravidelně aktualizována. Šťastné úterý!

Podívejte se na @Maryorton na Instagram …

Foursixty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Biker ShirtsBiker Shirts

Ahoj všichni skálu tam venku! Roar i tobě! Jak to jde? Víme, že máte rádi trička, zejména jste unaveni ze své staré a zaprášené kožené bundy! Crown Moto Tshirtt Shirts