Styl plakátu Matt Ferguson a také obrázek

Plakát Matt Ferguson
Matt Ferguson je brilantní ilustrátor se sídlem ve Velké Británii, který produkuje ohromující ohromující plakáty pro nic jiného než Marvel Studios, pro které je hodně populární. Oficiální umění stylů pro franšízu Star Trip, jakož i pro Hellboy, jakož i další dobře zavedené filmy, stejně jako televizní vlastnosti.
Vysvětluje se jako „velký geek a také rád dělá podivínské umění v mém bezplatném čase“.
To je jeden peklo stylů, které můžete vystupovat ve svém čase, že?

Ale to je toto upřímné nadšení, které představilo jeho okupaci v průmyslu popkultury. To vedlo k práci s obrovským obchodem, jako je Marvel. Jeho příběh o úspěchu je téměř klišé. Jeho práce se stala virovou na internetu a nakonec dosáhla producenta filmu Hulk, který to učinil oficiálním umění. Zbytek je historie, jak se říká.
Jeho styl však přijímá minimalistickou techniku, ale až na první pohled. Protože pokud se podíváte blíže, všimnete si opatrných detailů, podobně jako staré instituční styl designu plakátu.
Dílami, které považuje za představitele své dovednosti, jsou původní plakát Avengers Sestavené plakátu FOG Motion Picture a Plakát Iron Guy 3.

Jako vášnivá trekkie jsem si jistý, že vidí svou práci pro Star Trip a splní sen. Kvality práce Grega Capullaho, aby se rozmnožil k jeho silnému impulsu, že skončil jako umělec. Stejně jako poděkování Bohu za to, protože každá z jeho ilustrací je uměleckým dílem, které musí být orámováno na vaší zdi!

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts