Jak snadno odstranit pilulky a prodloužit životnost vašich svetrů

: Staré, podobné zde a zde | Bag: J.W. Anderson | Pás: starý, podobný zde

V minulosti jsem to několikrát sdílel na Instastoriích, ale vzhledem k tomu, že to je i nadále jednou z nejčastěji kladených otázek v mé sekci DMS a komentářů, myslel jsem si, že si to v příspěvku pamatuje! Dámy a pánové, tento malý odstraňovač pilulek 8 $ z Amazonu byl pro můj zimní šatník naprostým měničem her. Bohužel i ty nejkrásnější, prémiové svetry se mohou po opakovaném opotřebení a promytí, ale s rychlým přejetím tohoto holicího strojku tkaniny, vaše svetry vypadají nové. Jsou to bonkers.

Baterie ovládaná gadget rychle odstraňuje pilulky, chmýří a toulavé nití bez poškození tkaniny vůbec. A vzhledem k tomu, že je to neuvěřitelně drobné, je snadné udržet užitečné ve vaší zásuvce na prádelníky nebo dokonce na kufr pro použití při cestování. Nejlepší osm babek, jaké jsem kdy strávil !!

Rychlá poznámka o opatrnosti – vyzkoušel jsem různé triky pro kutily, včetně použití jednorázového břitva k odstranění pilulek svetrů, ale tyto metody bych nedoporučoval. Při použití břitvy je tento proces nejen mnohem více časově náročnější, ale také mnohem častěji poškodí základní tkaninu, protože mezi čepelí a tkaninovými vlákny neexistuje žádná ochranná bariéra. U tohoto holicího strojku tkaniny jsou rotující čepele odděleny od tkaniny ochranným cagingem, které umožňuje procházet pilulky a chmýří, ale žádná z podkladových tkanin.

Odstraňovač pilulek 8 $ / holicí strojek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts