Sto šaty: Den 92

Dnes je Dwofer; Zde je šaty 1:

To je McCall’s 8484, který věřím, že se mi líbí, když v pruhované verzi seeucker, která nepřežila. Nosím to, že tolik, protože živenic je trochu bluousky pro můj vkus. Je naprosto potřebuje pás. Využil jsem ho nosit se smetanovým a zeleným umělým zebra-pruhem křídlem, který se zdá absurdní nicméně.

Skutečně se mi líbí límec:

Boční zip, eh:

Kapsy jsou skutečné podšívky materiálu, které nemám opravdu kdy dělat, pokud nevěřím, že se ukáže – stejně jako tento materiál je oba bledě dostačující, stejně jako naprosto dostačující, že jsem věřil, že by to:

Neudělal jsem extrémně velký úkol na zadní krku, i když to byl jeden z mých preferovaných rysů vzoru:

To je jeden z mých preferovaných možností Liberty – Já jsem si pochopit jméno! – Stejně jako mám na tom stojící odměnu, dovolte mi pochopit, zda máte jakýkoliv typ prodeje. Takže když jsem se vrátil do Velké Británie v roce 2007, jsem trochu mnohem více, stejně jako to:

Nemůžu objevit vzor, ​​který byl vyroben z – chápu, že jsem udělal ještě jednu verzi v šedé sateen, že jsem opustil na půli cesty, protože to skončilo se jako uniforma někoho zotročeného v praní magdalene. Bylo to všechno o blesku Midriff, který je typu vedle bodu v materiálu, který je zaneprázdněn:

Zadní strana je rovněž shromážděna na kousek vlakového efektu:

Zde je lepší pohled na živůtku – líbilo se mi křivka V-krku:

A boční zip:

Muž, toužím jsem měl mnohem více tohoto materiálu …

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Loafer Aktualizace! 4. června 2009With 81 komentářů
Linktastic Pátek končí všechny linktastné páté pátek 16. 2008
Shirtwaist # 2february 27, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts