Pletená tužka

sukně: Club Monaco (právě vyprodáno! Podívejte se na podobné sukně zde, tady, tady a zde) | Horní plodina: Alice + Olivia (podobné zde, tady, tady a zde) | Bunda: Stará, podobná zde Boty: C/O Bílý dům Černý trh (podobný zde, zde a zde) | Sledujte: c/o Daniel Wellington (použijte kód „Memorandum“ za 15% slevu!)

< >

Existuje jen málo věcí, které potěšuji mnohem více v chladných podzimních dnech, než házením na obří, útulný, robustní svetr. Existuje jen málo věcí, které potěšením v chladných podzimních dnech potěší, než si uvědomím, že jsem si provedl hlavu výše uvedenou pohodlnou lahodností, kterou musím nyní obléknout na kalhoty (nebo sukni nebo cokoli), než čelím světu. Dichotomie vaší horní poloviny, která byla zavrčena v měkkém a neustále promiňujícím objetí pletenin s nízkým rozsahem, zatímco vaše spodní polovina je udušena … no vše, co není pletení s nízkým rozsahem, zejména v pondělí, může být příliš mnoho na to medvěd.

Zadejte tuto slavnou sukni svetrů. Už jsem viděl četné iterace pletených tužkových sukní a běžně jsem je zjistil, že jsou příliš skimmingové (čtení: trapné), aby se nosily do kanceláře. Tohle je však splněno pondělní ranní sen. Je to útulné, je odpuštěné, udržuje svůj tvar dobře, je to skvělý neutrální a má jakousi Angelinu, ale ne příliš Angelinu, boční štěrbinu pro trochu stylistického oomph. Přihlaš mě.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts