Každá šaty říká (nebo někdy čte) příběh

Robin mi poslal toto roztomilé šaty, které je uvedeno (Fandon) na eBay a končí dnes, takže scoot Scoot, pokud to chcete.

Tady jsou plné šaty:

Vlastně jsem přemýšlel o šatech a příbězích včera, protože pátek jsem byl na gelové konferenci a slyšel jsem sklo Ira mluvit o tom, jaké dobré příběhy dělají, a jak to dělají. A samozřejmě, kdykoliv slyším něco, co jsem se obzvláště líbí, myslím, že “jak to platí pro šaty?”

A pak jsem si uvědomil: příběhy jsou důvod, proč jsem šít. Osobní šití dává oděv nevyhnutelný příběh, s přirozeným příběhem, který vás táhne k dalšímu bitu: kde jsem našel tkaninu a vzor, ​​a jak dlouho čekali, že budou učiněny; jak těžké nebo snadné bylo dát dohromady a to, co napálené kompromisy jsem udělal s jeho původní vizí; Jak se ukázalo, a tak dále. (Porovnejte to s “Viděl jsem to v mezeře a koupil jsem si to.”) Každá šaty, které dělám, je příležitost k tomu, že je také příležitost vyřešit příběh, a být (většinou) irský a aspirující raconteuse, zřídka se obrátím na příležitost Řekněte příběhu … zejména ty, které jsou (tolik šatů) jsou) příběhy triumfu nad protivnitř, avšak malé, že nepřízně je.

Šití není jediný způsob, jak dát oděv příběh, samozřejmě. Přemýšlejte o svém oblíbených šatech: nemají příběhy? Oblečení, které jste si koupili na dovolené, nebo jste obdrželi od kamaráda nebo zděděného z příbuzného, ​​oblečení, které jste nosili na zvláštním dni nebo se speciální osobou … Slyšel jsem úžasný příběh o bundě tohoto minulého víkendu z Henning Rübsamu (slyšel jsem to Příběh, protože jsem vykřikl nad tím, jak byla úžasná bunda). Viděl nádhernou bundu v obchodě, úžasný, který ho nejen dokonale fyzicky vejde, ale také se zabýval duchovně. Bylo to daleko, daleko, příliš drahé, tak mu to zbavil. O rok později šel do stejného obchodu, a to bylo ještě tam … a dokonce i na prodej, daleko, příliš drahý, stále. Dlouho, co po tom … zjistil, že na něj čekal v století 21, nakonec za cenu, kterou si mohl dovolit, a teď je to jeho, a on to má na sobě, a jeho příběh, od té doby.

Vidím, proč někteří lidé nechtějí, aby všechny své oblečení měly příběhy – to by bylo vyčerpávající být ohromen s asociacemi pokaždé, když jste vytáhl na pár ponožek – ale myslím, že obecně, oblečení s příběhem jejich vlastní jsou vhodnější oblečení bez.

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Prob čas (cca 1989) 20.dubna 2007
Mezinárodní oblečení Den šaty 2009 – Dnes! 29. října 2009With 83 komentářů
Nová nápověda? 26. června 2012 ‘Knihy “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Biker ShirtsBiker Shirts

Ahoj všichni skálu tam venku! Roar i tobě! Jak to jde? Víme, že máte rádi trička, zejména jste unaveni ze své staré a zaprášené kožené bundy! Crown Moto Tshirtt Shirts

Comfort GownComfort Gown

pro deštivý pátek, komfortní šaty. Prohlédl jsem si tohoto věku zpět pro skupinu Sewretro na Yahoo, stejně jako právě si pamatoval, že skenování dnes existovalo. Miluju to tak, i když