Levandulové pole Provence + vše, co potřebujete pro víkendové dovolené

šaty: autoportrét | Sandály: pomocí Spiga | Klobouk: Janessa Leone

< >

Nezapomeňte se podívat na dnešní další příspěvek, který se skládá z mých 30 nejlepších výběrů výročí Nordstrom, který se dnes otevírá veřejnosti !!

Uprostřed neustálého návalu schůzek a termínů je snadné se ztratit v workoholickém shuffle. Zatímco zachování zdravé rovnováhy mezi prací/životem je hodně absolutně ne můj silný oblek (je mi řečeno), je to výjimečně zásadní pro to, aby zůstal na vrcholu vaší hry (stejně jako zůstat ve spojení s klíčovými lidmi ve vašem životě … Ahoj,, ahoj, Maminka!). Zatímco část naší cesty do Francie byla pro práci, Rich a já jsme se podařilo trochu odpojit a odpočinout si, strávit jeden z našich mnoha nezapomenutelných dnů v úchvatných levandulových polích Provence. Poté, co jsme projížděli Luberonem s Fields of Purple, pokud jde o oko, jsme se zastavili na malém místním trhu s ustanoveními (a víno!) A vydali jsme se nahoru na horu do malého města Sault, kde jsme našli nejlepší park, kde jsme našli nejlepší park s výhledem na mimořádný pohled na zápal slunce. Určitě to byla zkušenost, kterou si budeme dlouho pamatovat.

Ať už jdete do zvláštního cíle, nebo se jen těšíte na pobyt ve vašem sousedství, je důležité si vzít čas na dobití. Podívejte se na některé z mých oblíbených dobrot níže, abyste mohli co nejlépe využít váš útěk z příštího víkendu:

Základy víkendové dovolené pro ni:

Předchozí položka

1 z 25

další položka

Základy víkendové dovolené pro něj:

Předchozí položka1 z 15

další položka

Nezapomeňte se podívat na dnešní další příspěvek, který se skládá z mých 30 nejlepších výběrů výročí Nordstrom, který se dnes otevírá veřejnosti !!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Comfort GownComfort Gown

pro deštivý pátek, komfortní šaty. Prohlédl jsem si tohoto věku zpět pro skupinu Sewretro na Yahoo, stejně jako právě si pamatoval, že skenování dnes existovalo. Miluju to tak, i když