Vogue 8728: Pravá láska

Poslal jsem o Vogue 8728 před několika týdny:

A protože jsem to vlastně udělal. (Dvakrát, ale mám jen jeden fotografovaný.)

Zde je lepší pohled na živenici:

A vazba krku:

A zip (ne nejlepší práce, jakou jsem kdy udělal, ale servisní):

A pohled zezadu:

A vnitřek Midriffa, který jsem podtrhl v hedvábné organizze, abych mu dal trochu sílu a anti-vráskovou mojo:

Takže: Vzor Poznámky. Shromažďující vás budou vypadat bustier než vy; Rozhodněte se, zda se jedná o chybu nebo funkci a podle toho jednat. Tenhle je snížena o jednu velikost menší ve výstřihu, ale pro druhou verzi jsem skončil řezání dvou velikostí dolů v rameni / krku – buď výstřih je velmi široký, nebo moje ramena jsou úzká, není si jistá, která. Udělal jsem čtyřpalcový lem (složený dva palce, opět se složil, slepý na stroji), protože tato voile tkanina je tak lehká, že potřebujete těžký lem, aby to bylo viset nejlepší … a to [ukázalo se, že je to nejlepší délka .

Oh, a přidal jsem kapsy.

Tyto šaty jsou opravdu zábavné nosit; Je to světlo a vzdušné a jde dobře s tenisky a s sandály a je ideální pro Liberty Tana Lawn (udělal jsem druhou v Tana Lawn, že jsem ještě nefotografoval). Gathers by byl složitější v těžších tkaninách – myslím, že i Quilting Bavlna bude příliš tuhá. (Také jsem vyřízl jeden v tečkovaných švýcarských; uvidíme, jak to jde.)

Vážně jsem měl tuto květinovou tkaninu pro jednoho Kajillion let, a pravděpodobně část mé radosti při hledání tohoto vzoru je, že bude fungovat pro několik dalších kusů tkaniny zhruba stejnou geologickou éru – to vše, co bylo příliš ohromující nekupovat , ale příliš lehký, aby se dostal do shetresses. Cítím se tak oprávněná pohybovat je do Kalifornie Teď …

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Více Vogue 8728OCTOBER 24, 2011NIN “Abeceda Prints”
Vogue 8728: Tentokrát je to Libertyaugust 1, 2011in “erin_sewing”
Hádej co? mnohem více 8728! 26. října 2011 ‘erin_sewing “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts