Trend Memo: Všechny věci asymetrické

se pohybují, výstřihy z ramene! V této sezoně to vrcholy jednoho ramene kradou reflektor spolu se všemi věcmi asymetrickými. V dnešním vzoru Memo #5 mluvíme přesně, jak nosit asymetrický vzor a přesně jak jej integrovat do svého šatníku pro práci, hrát i mimo ni.
Dnešní vzhled obsahuje nejen jednoramentovou horní část, ale také asymetrické kalhoty s kaskádovými volánky po jedné noze. Možná jste si všimli, že se vzorec rovněž objevil dříve v této sérii, ve vzoru Memo #2 s asymetrickým lemem na mé námořní sukni.

Solace Londonkelsey One-Shamerder Stretch-spitte Top

Solace Londonmargo prodlužoval kouzelné culottes

Osobně jsem nadšený, že v této sezoně se v této sezoně stará o jednoramisové vzhled, protože jsou běžně mnohem flexibilnější než jejich bratranci. Ať už se jedná o horní část s dlouhým rukávem, jako ten, který dnes používám s jedním ramenem, nebo s jedním ramenem s jedním ramenem, jako je tento s vystavenými pažemi, může být výstřih oblečen nahoru nebo dolů. Spárujte to s Jean Shorts pro jednoduchý víkendový vzhled nebo s hubeným džínovinami i paty na rande v noci. Obzvláště se mi líbí mikiny, jako je tato, která produkují na jaře super útulné toppery i letní noci.

Everlanethe Contemporary Slouch Mule

J. W. Andersonpierce Bag

Pokud jde o asymetrické dna, první věcí, která na mysl běžně přijde na mysl, je typický šátek s ostrými rohy, které náhodně visí dolů. Uvidíte hodně lidí, ale v této sezoně však návrháři přišli s ještě inovativními metodami, jak integrovat asymetrii pod pásem. Ať už se jedná o měkké, jemné zvlnění na dně sukně, jako je moje námořnictvo Midi v úterním příspěvku, nebo fascinující, jak nastíní jednu kalhotovou nohu, jako dnešní Culottes, možnosti jsou nekonečné a styly se cítí svěží než kdy jindy.
Zatímco dnes jde hlavně o asymetrii, tento vzhled také zvedne jeden důležitější vzorec pro jaro – koffle. Ať už se jedná o mikro volánky na okraji rukávu košile nebo objemných vln po noze rostliny, tento vzorec se za poslední rok stal silným a zdá se, že se brzy nevolává. Opravdu jsem si jen koupil tyto kalhoty volánců včera v noci-jak rozkošné jsou?! Jak vidíte, nemůžu dostat dost!

Argento vivo přední obruče náušnice

Noste, abyste pracovali více zapnuté kanceláře, rozhodněte se pro pláště pláště s zabijáckým asymetrickým výstřihem, jako je tyto šaty nebo tyto šaty (jak ohromující je ta modrá?!).
Tato sukně s tužkou s hladkým asymetrickým hem linií je uber chic.
Barva těchto šatů je dechberoucí a asymetrický lem s dlouhým kolenem je ideální pro kancelář.
Stejně jako moje kalhoty dnes, tato nádherná sukně se na tento asymetrický volán na trochu připravoval na vkus.
Tato ohromující halenka s asymetrickým lemem by byla vynikající nad zužujícím se kalhotovým kalhotám pro kancelář a také rychle se oblékala na noc.

BRB, mimo kancelář, může mít na paměti, že jsem tento top na Floridě o několik týdnů zpět (příspěvek zde). Vypadalo to stejně skvěle ve dne kolem pláže jako večer. Tvar i materiál je výjimečný a okraje lemovaných přidávají perfektní dotek.
Také tento vrchol vlastním a absolutně se mi to líbí. Je bezrizikové uvést, že chápete, co budu používat na Cinco de Mayo.
Jdu o ořechy nad všemi zabijáky o jedno ramenní plavky tam venku. Absolutně miluji tento a také propojil několik dalších krás v sekci oblíbených v dolní části tohoto příspěvku.
Tato halenka je v současné době v mém nákupním vozíku. Nedávno jsem to viděl na dobrém příteli a také je to super krásné.
Vidím spoustu super rozkošných asymetrických minis, jako je tento. MILOVAT.Oblíbené nerovnoměrné kousky sezóny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Svatý BatwingSvatý Batwing

To je od nebes do Betsy vinobraní, který má spoustu opravdu, opravdu, okouzlující a poměrně vzácné vzory za ceny, které odpovídají. Tenhle mě zachytil oko, i když si nejsem jistý,